Československá fanouškovská  stránka na Facebooku

Uživatelské menu

Bleskovky

10.08. - Téměř dvě třetiny respodentů v anketě zde na webu vyjádřily souhlas s odchodem Waynea Rooneyho z Evertonu. Kompletní výsledky naleznete zde.9.08. - Dvacetiletí Callum Connolly a Kieran Dowell prodloužili v Evertonu smlouvy do roku 2021. Defenzivní univerzál Connolly následně obratem zamířil na roční hostování do Wiganu Athletic, který je nováčkem druhé anglické ligy. Dowell zatím zůstává v kádru Evertonu.3.08. - Levý obránce Antonee Robinson podepsal s Evertonem novou tříletou smlouvu a obratem zamířil na roční hostování do Wiganu Athletic, nováčkovi Championshipu. Dvacetiletý americký reprezentant na sebe poprvé upozornil v loňské sezóně, kdy v debutovém roce mezi seniory podával velmi dobré výkony na hostování v taktéž druholigovém Boltonu.

Zápasy

Poslední:
Wolves (v) 2:2
11. 8. 18:30
PL - 1. kolo

Následující:
Soton (d)
18. 8. 16:00
PL - 2. kolo

Tabulky

Premier League
Z S B
6. Chelsea 0 0:0 0
7. Crystal P. 0 0:0 0
8. Everton 0 0:0 0
9. Fulham 0 0:0 0
10. H'field 0 0:0 0

Hráčské statistiky

Branky

PL
Richarlison 2 2

Asistence

PL
Tosun 1 1
Kategorie: Novinky

Friendly Preview: Blackburn Rovers - Everton

Dalším soupeřem je nováček druhé ligy. A taky mj. zakládající člen Football League v roce 1888 - stejně jako my.


Rovers mají bohatou historii. Obvykle se nepohybovali v horních patrech první ligy, ale k jejím stálicím patřili. Pravda, jen tři tituly, ale zejména 90. léta minulého století bylo plodné období. Doba, kdy měl na starosti střílení branek Alan Shearer, sekundoval mu velmi slušně Chris Sutton a na stoperu tvrdil muziku Colin Hendry. Byl z toho třetí (zatím poslední) titul a další čtyři umístění do sedmého místa. Současnost? Rovers jsou rádi, že byli ve třetí lize jen rok...

Everton turnaj v Portugalsku nezvládl. Po jedné prohře na penalty a jedné v normální hrací době obsadil poslední místo. Někteří hráči dokázali, že jejich odchod bude otázkou dní, především ti v útočné fázi. Uvidíme, co v tomto směru přinese nákup Richarlisona. Obrana relativně funguje (i bez Pickforda), ale chci náhradu za Williamse. Nicméně stále je sestava plná otazníků a dělat závěry z několika přípravných zápasů je předčasné. Zvlášť, když odchody a příchody jsou teprve na začátku.

Blackburn má s otazníkem trojici Caddis, Gladwin a Hart, Everton zatím nějaká nová zranění nehlásí.

Utkání vysílá přímým přenosem stanice O2 fotbal.

Co: Blackburn Rovers FC - Everton FC, přípravný zápas
Kdy: 26. 7. 2018 od 20:45 SEČ
Kde: Ewood Park, Blackburn, Anglie

Komentáře


Pro přidávání komentářů se musíte příhlásit!