Československá fanouškovská  stránka na Facebooku

Uživatelské menu

Bleskovky

2.10. - Tým do 23 let pokračuje v krasojízdě. Po domácím vítězství nad West Hamem 2:1 zůstává první. Branky: Feeney, Sambu z penalty. Sestava: Hilton - Charsley, Galloway, Markelo, Browning - Foulds, Bowler, Aldeniran - Sambu, Evans, Broadhead.

23.09. - Tým do 23 let pokračuje ve vynikajícím startu do sezóny. Vrstevníkům z Tottenhamu nastřílel šest branek a žádnou neinkasoval. Střelci: Browning (kapitán), Hornby, Evans, Sambu z penalty, Bowler a Marsh si dal vlastence. Sestava: Hilton - Charsley, Galloway, Adeniran, Browning - Foulds, Dowell, Markelo, Hornby - Evans, Broadhead. Everton po odehrání šesti kol vede tabulku.

18.09. - Největší část z respondentů (36 %) ankety zde na webu je z šesti letních posil nejvíce nadšena z příchodu Brazilce Richarlisona. Kompletní výsledky ankety naleznete zde.

Bury - Everton 1:1

Z větší části potvrzení onoho příslovi o posvícení a půstu.

Everton byl v první půli aktivnější, málem se hned ve druhé minutě prosadil Baines, pak hlavičkoval nad branku Tosun po centru Mirallase zleva. Ten pak přestřelil z přímáku a Dowellova hlavička taky netrefila zařízení. Bury se bránilo, občas udělalo brejk a z jednoho se trefilo. Trestňák Adamse byl prodloužen k Dannsovi, ten si naběhl za obranu a střelou ke vzdálenější tyči prostřelil Stekelenburga.

Do druhého poločasu vyběhlo na straně hostů deset nových tváří a útočná fáze taky vypadala lépe. Hlavně Niassé chtěl hodně vsítit. Nejdřív třikrát trefil tyč, aby se na čtvrtý pokus prosadil. Jeho střela byla nejdříve vyražena, ale z dorážky již nezaváhal. Kenny měl mít asistenci na vítěznou branku. Centr pěkný, ale hlavička Martiny trefila spojnici. A když domácí brankář Hudson skvěle chytil další šanci Niassého, tak se oba celky rozloučily smírně.

Bury FC: Murphy - Miller, McFadzean, Thompson, O´Connell, Adams, Dawson, Dagnall, Aimson, Danns, Omotayo

Everton FC: Stekelenburg, Coleman (46. Kenny), Jagielka (46. Pennington), Keane (46. Williams), Baines (46. Robinson), Schneiderlin (46. Bešić), Davies (46. Klaassen), Dowell (46. Connolly), Mirallas (46. Vlašić), Sandro (75. Martina), Tosun (46. Niassé)