Československá fanouškovská  stránka na Facebooku

Uživatelské menu

Bleskovky

10.08. - Téměř dvě třetiny respodentů v anketě zde na webu vyjádřily souhlas s odchodem Waynea Rooneyho z Evertonu. Kompletní výsledky naleznete zde.9.08. - Dvacetiletí Callum Connolly a Kieran Dowell prodloužili v Evertonu smlouvy do roku 2021. Defenzivní univerzál Connolly následně obratem zamířil na roční hostování do Wiganu Athletic, který je nováčkem druhé anglické ligy. Dowell zatím zůstává v kádru Evertonu.3.08. - Levý obránce Antonee Robinson podepsal s Evertonem novou tříletou smlouvu a obratem zamířil na roční hostování do Wiganu Athletic, nováčkovi Championshipu. Dvacetiletý americký reprezentant na sebe poprvé upozornil v loňské sezóně, kdy v debutovém roce mezi seniory podával velmi dobré výkony na hostování v taktéž druholigovém Boltonu.

Zápasy

Poslední:
Wolves (v) 2:2
11. 8. 18:30
PL - 1. kolo

Následující:
Soton (d)
18. 8. 16:00
PL - 2. kolo

Tabulky

Premier League
Z S B
6. Chelsea 0 0:0 0
7. Crystal P. 0 0:0 0
8. Everton 0 0:0 0
9. Fulham 0 0:0 0
10. H'field 0 0:0 0

Hráčské statistiky

Branky

PL
Richarlison 2 2

Asistence

PL
Tosun 1 1
Kategorie: Novinky

Ladies představily venkovní dresy Evertonu

Ženský výběr Toffees představil klubové venkovní dresy pro sezónu 2018/19. Everton se po osmi letech vrací k růžové barvě, kterou oděvní společnost Umbro zkombinovala s černou.


Everton se stal zároveň prvním klubem Premier League, jehož představení dresů obstaral ženský tým.

Tmavě šedé až černé triko doprovází stejně barevně provedené trenky a štulpny. Růžové podoby se dočkaly klubový znak, znak Umbro, sponzorské nápisy SportPesa na hrudi a Angry Birds na levé paži, dále zakončení rukávů a obrys Prince Rupert's Tower v oblasti šíje.

Brankářský dres je ve fosforeskující žluté a oranžové.

K příležitosti prezentace venkovních dresů Everton navázal na kampaň Go On, která oslavuje dynamický duch klubu a města a pozměnil propagační video k domácím dresům. Hlavní herecké role v novém videu si tentokrát střihly zmiňované Everton Ladies (mezi jinými Chloe Kellyová, Megan Finniganová či Danielle Turnerová), příběh odvyprávěla příznivkyně Evertonu a MMA zápasnice Molly "Meatball" McCannová.

Mužský tým nové venkovní dresy poprvé oblékne tuto neděli v utkání s Portem v rámci přípravného turnaje v Portugalsku.

¨Komentáře


Pro přidávání komentářů se musíte příhlásit!