Československá fanouškovská  stránka na Facebooku

Uživatelské menu

Bleskovky

16.06. - Everton postupně zveřejňuje plán letních přípravných zápasů. 18. července se představí na hřišti Bury (letos sestup do League Two) a 26. července na hřišti Blackburnu Rovers (letos postup do Championshipu). Už dříve byl oznámeno domácí přátelské utkání se španělskou Valencií, které se odehraje 4. srpna a poslouží jako generálka na ligu.15.06. - Ryland Morgans, vedoucí výkonnosti, se stal dalším členem realizačního týmu bývalého manažera Sama Allardycea, který s příchodem nového manažera Marca Silva opustil Everton.10.06. - Everton na svých oficiálních stránkách potvrdil, že Joel Robles na konci měsíce, kdy mu vyprší smlouva, opustí klub. Španěla si přivedl na Goodison Park jeho krajan Roberto Martínez v létě 2013, celkem za Toffees odchytal 65 zápasů. Jeho další kroky ho pravděpodobně zavedou do madridského Getafe. Po vypršení smlouvy Everton rovněž opustí tito hráči výběru U23: Sam Byrne, Louis Gray, David Henen a také Jose Baxter (Oldham Athletic), Calum Dyson a Conor Grant (oba Plymouth Argyle), kteří si již našli nová angažmá.

Zápasy

Nadcházející:
Posezónní přestávka

Tabulky

Premier League
Z S B
6. Chelsea 0 0:0 0
7. Crystal P. 0 0:0 0
8. Everton 0 0:0 0
9. Fulham 0 0:0 0
10. H'field 0 0:0 0

Hráčské statistiky

Branky
-


Asistence
-

Kategorie: Novinky

The Independent: Watford odmítá pustit Silvu do Evertonu

Jsou to již tři týdny, co byl vyhozen manažer Ronald Koeman a Evertonu se dočasně ujal David Unsworth. Zdá se, že jmenování nového šéfa lavičky bude ještě chvíli trvat.


Podle posledních zpráv britského deníku The Independent se představenstvo Toffees snažilo začít vyjednávat s Watfordem o možném uvolnění manažera Marca Silvy. Hornets však jakékoliv námluvy rázně zatrhli. Přivést čtyřicetiletého Portugalce bude tedy obtížné, zvláště protože jeho kontrakt nezahrnuje žádnou výstupní klauzuli.

Everton si měl interně stanovit Silvu jako hlavního favorita na uvolněný post, v médiích často vzpomínaní Sam Allardyce a Sean Dyche nyní prý nepřipadají v úvahu.

Co je zajímavé, a na tom se shodují i další deníky ve Velké Británii, Silva opětoval zájem Evertonu, vidina stěhování do Goodison Parku ho láká. Nicméně Watford svého manažera nehodlá ztratit už po 12 ligových kolech, pokud ho tak Moshiri a spol. opravdu chtějí, musí do předměstí Londýna poslat velmi štědrou nabídku.

Jim White, novinář s konexemi na Moshiriho, dnes dopoledne ve svém pořadu na rádiu Talksport informoval, že íránsko-britský byznysmen je připraven Watfordu zaplatit za Silvu částku kolem 8,5l milionu liber.

Marco Silva působí na Vicarage Road jenom od léta, během jarní části sezóny 2016/17 vedl Hull City, jenž okamžitě po příchodu pozvedl a s odepsaným mužstvem bojoval do posledních kol o záchranu. Silva sestup nakonec neodvrátil, vysloužil si ale práci ve Watfordu. S ním od úvodu sezóny předvádí líbivý a efektivní fotbal, což prozatím stačí v tabulce na slušné deváté místo.

Komentáře


Pro přidávání komentářů se musíte příhlásit!