Československá fanouškovská  stránka na Facebooku

Uživatelské menu

Bleskovky

10.08. - Téměř dvě třetiny respodentů v anketě zde na webu vyjádřily souhlas s odchodem Waynea Rooneyho z Evertonu. Kompletní výsledky naleznete zde.9.08. - Dvacetiletí Callum Connolly a Kieran Dowell prodloužili v Evertonu smlouvy do roku 2021. Defenzivní univerzál Connolly následně obratem zamířil na roční hostování do Wiganu Athletic, který je nováčkem druhé anglické ligy. Dowell zatím zůstává v kádru Evertonu.3.08. - Levý obránce Antonee Robinson podepsal s Evertonem novou tříletou smlouvu a obratem zamířil na roční hostování do Wiganu Athletic, nováčkovi Championshipu. Dvacetiletý americký reprezentant na sebe poprvé upozornil v loňské sezóně, kdy v debutovém roce mezi seniory podával velmi dobré výkony na hostování v taktéž druholigovém Boltonu.

Zápasy

Poslední:
Wolves (v) 2:2
11. 8. 18:30
PL - 1. kolo

Následující:
Soton (d)
18. 8. 16:00
PL - 2. kolo

Tabulky

Premier League
Z S B
6. Chelsea 0 0:0 0
7. Crystal P. 0 0:0 0
8. Everton 0 0:0 0
9. Fulham 0 0:0 0
10. H'field 0 0:0 0

Hráčské statistiky

Branky

PL
Richarlison 2 2

Asistence

PL
Tosun 1 1

Novinky


Stránka 1 z 105  > >>

Ani nie dva dni po obrovskom transfere medzi dvomi účastníkmi Premier League, vedenie The Hornets stále púšťalo Evertonu rovnakú pesničku. A poviem vám, Elton John to nebol.
Dalším hráčem, který nezaujal manažera Marca Silvu, a tak dostal povolení hledat si nové angažmá, je Nikola Vlašić, jenž sezónu 2018/19 stráví v moskevském CSKA.
V článku naleznete souhrn všech změň v kádru Evertonu, které se uskuteční během přestupového léta 2018. Pozor, anglické kluby mohou nově nakupovat hráče jen do začátku ligové sezóny. Okno se uzavře ve čtvrtek 9. srpna v 18 hodin.
Sľubný štart, zhatený dosluhujúcou skúsenosťou, zachránila talentovaná mladícka dravosť. Kto vie, ako by sa predviedli Vlci, nebyť chvíľky kapitánovej nesústredenosti.
Nuno Espírito Santo, manažer WolvesŘíká se, že začínat první kolo na hřišti nováčka je pro hosty těžké a pro neutrály atraktivní. Pravdivost těchto tvrzení bude v derby portugalských manažerů vyzkoušena dnes večer před tv kamerami.
Vedení Evertonu se během Deadline Day rozhodlo rázně vyřešit znepokojivé výkony středních obránců v předsezónní přípravě. Toffees po nákupu Yerryho Miny získali v rámci ročního hostování Kurta Zoumu z Chelsea.
Deadline Day letošní léta se Evertonu vydařil. Kromě brazilského špílmachra Bernarda si rovněž zajistil služby stopera Yerryho Miny a záložníka Andrého Gomese. Oba hráči přicházejí z Barcelony.
Toffees se odhodlali vyrazit vstříc lepším zítřkům s dvojicí Brazilců v ofenzivní linii. Po Richarlisonovi přichází vzrůstem menší, nicméně zkušenější Bernard Anício Caldeira Duarte. A přichází zdarma.
Ani posledný zápas letnej prípravy v domácom prostredí Goodison Parku nepriniesol výsledkovú vzpruhu, tak potrebnú pre mužstvo, trénera a najmä pre fanúšikov.
Kevin Mirallas podruhé v letošním kalendářním roce opouští Everton. 30letý křídelník se pokusí vzkřísit svou kariéru v rodišti renesance.
Liga začíná za týden, takže to znamená, že se o víkendu hrají poslední přípravné zápasy. Na jediný předsezónní zápas doma příletí Netopýři až ze Španělska.
S blížícím se koncem přestupové období lze očekávat zvýšenou fluktuaci v kádru Toffees. Dalším hráčem, který nefiguroval v plánech nového manažera Marca Silvy, je Ashley Williams.
LB3 je spolehlivost sama. Ale i on časem doslouží - a v týmu je již jeho náhrada.
Chlácholením môžeme nazvať opakované utvrdzovanie sa v tom, že v príprave na výsledkoch nezáleží. Žiadne body, žiadna tabuľka, len poctivých 90 minút. Ale čo psychická kondícia?
V šiestom prípravnom zápase nás preverí už druhý francúzsky súper. Konkrétne piate mužstvo Ligue 1 z ročníka 2017/18. Kohože to trénuje Sabri Lamouchi?